Jaki będzie idealny prezent na Pierwszy Chrzest Święty?

Chrzest Święty to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Aby dziecko miało z tego wyjątkowego dnia piękną pamiątkę warto ją dokładnie przemyśleć. Prezent powinien być dedykowany oraz dany prosto z serca. Jaki więc jest idealny prezent?

Medalik Komunijny
Dzięki szerokiej ofercie każdy może znaleźć medalik który będzie najbardziej odpowiadał jego preferencjom. Aniołek, krzyżyk, a może Matka Boska? Wybór należy do Ciebie! Pamiętajmy, że warto zwrócić uwagę czy obdarowywana osoba jest chłopcem czy dziewczynką. Dla chłopca idealnie sprawdzi się krzyżyk, dla dziewczynki Matka Boska. Następnie należy wybrać czy wisiorek ma być srebrny, a może pokryty złotem? Jeżeli sam nie jesteś pewien, warto zapytać rodziców dziecka o pomoc w tym wyborze. Aby prezent był w pełni gotowy warto dodać tabliczkę z wygrawerowanymi życzeniami. Dzięki temu dziecko będzie miało pamiątkę oraz jest to najpiękniejszy sposób na uchwycenie swoich słów. Dodatkowa grafika na tabliczce w formie aniołka czy innego dedykowanego wzoru doda uroku całemu prezentowi.

Różaniec
 
Jeżeli chcesz aby twój prezent przydał się dziecku podczas Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej to różaniec będzie strzałem w dziesiątkę. Elegancki, srebrny różaniec będzie idealnie pasował do białej alby oraz przypominał dziecku o rodzinie, która podarowała mu dany prezent. Dedykacja również i w tym przypadku będzie pięknym dopełnieniem, warto jednak dodać w niej zdanie ,, Różaniec, który będzie towarzyszył Ci podczas twojego Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej" oraz zamiast grafiki aniołka dać na przykład hostię. 

Przykładowe życzenia komunijne do graweru
 

Z okazji Sakramentu Chrztu Świętego, 
składamy życzenia płynące prosto z serca. 
Niech Twoje życie będzie przepełnione radością i pełne Bożego światła.

Niech Sakrament Chrztu 
obdarzy Cię mądrością serca,
siłą oraz miłością.

Kochaj swoich rodzicieli,

by pociechę z Ciebie mieli, 
ale pomnij, że Bóg w Niebie,
ma w opiece już na zawsze Ciebie.

  •  Komentarze: 0
Zostaw swój komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!

Najnowsze wpisy na blogu

Loading...